Zárónap
A Digitális Témahét zárónapján nyolc állomás feladatain mentek végig a felsőtagozatos tanulók. Az állomások feladatai az egészséges életmódhoz kapcsolódtak. Megoldásuk digitális eszközök és programok segítségével történt. A verseny izgalmasan telt. A végén pár pont különbséggel alakult ki a csoportok sorrendje.
A jutalom a hét témájának megfelelően zsírszegény, cukormentes "édesség" volt.
FOTÓGALÉRIA

