Zárónap

A Digitális Témahét zárónapján nyolc állomás feladatain mentek végig a felsőtagozatos tanulók. Az állomások feladatai az egészséges életmódhoz kapcsolódtak. Megoldásuk digitális eszközök és programok segítségével történt. A verseny izgalmasan telt. A végén pár pont különbséggel alakult ki a csoportok sorrendje.

A jutalom a hét témájának megfelelően zsírszegény, cukormentes "édesség" volt.

FOTÓGALÉRIA

© 2024  Minden jog fenntartva.
Az oldalt a Webnode működteti Sütik
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el