HOGYAN ÉLJÜNK EGÉSZSÉGESEN?

Digitális témahetünk projektmunkái

Meghívásunkra eljött hozzánk a témahéten községünk védőnője, Rezákné Papp Éva. Előadása az egészséges életmódról szólt. Kimondottan az ifjúságot érintő feladatokról, problémáról beszélt a védőnő. Színes, érdekes prezentációja lekötötte tanulóink figyelmét, élvezettel hallgatták.

A tanulók összeírták kérdéseiket többi társaik felé. Miután megismerkedtek a Google űrlap lehetőségeivel, mindenki elkészítette saját kérdőívét.

Ötödikes és hatodikos diákjaink riportot készítettek a kovászos kenyér készítés rejtelmeiről. Hajdók István bajai otthonában mutatta be, hogy milyen varázslatra képes a kovász, vagyis a liszt és a víz. Vendéglátónk elhivatott mestere a kenyérsütésnek, küldetésének tartja, hogy minél több emberrel megismertesse az otthon készült kenyér csodáját. A...

Az egészséges életmódra való nevelést iskolánk mindennapos feladatának tekinti. Ennek eleme a gyümölcs-zöldég fogyasztás, egészséges, teljes értékű, változatos táplálkozás, napi mozgás, rendszeres tisztálkodás, tisztaság, mentális egészség, fenntarthatóság. Egyeztetjük elgondolásainkat, úgy próbálunk dolgozni, hogy több tantárgyat is érintsen a...


© 2024  Minden jog fenntartva.
Az oldalt a Webnode működteti Sütik
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el